Oferta: Pracownik działu marketingu

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik działu marketingu

Grupa Kapitałowa AGICO jest rodzinną firmą działającą na szczecińskim rynku od ponad 30 lat w branży stalowej. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży stalowej,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Obowiązki:
  • wykonywanie indywidualnego planu sprzedaży,
  • negocjowanie warunków transakcji,
  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacji zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami,
  • realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientami (zamówienia, umowy, rozliczenia) zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • reprezentacja firmy wobec konkretnego, indywidualnego klienta,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami,
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów),
  • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach (usługach) przedsiębiorstwa.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Premię świąteczną,
  • Pakiet Multisport,
  • Możliwość zakwaterowania,
  • Wyposażenie w odpowiednie narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Pracownik działu marketingu
Firma: GREENHOUSES AGICO Sp.z o.o S.K.A.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-15