Oferta: Pracownik działu logistyki / problem solver

Pracownik działu logistyki / problem solver
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1032
OBOWIĄZKI:
obsługa paczek inbound; obsługa nieodebranych zwrotów od klientów; obsługa paczek outbound; prowadzenie ewidencji zamówień; sprawdzanie poprawności danych; kontakt z TL oraz działami współpracującymi w celu kompleksowej obsługi zamówień; kompletowanie zamówień, uzupełnianie brakujących informacji; praca z bazami danych; raportowanie problemów jakościowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dobra sprawność fizyczna i odpowiedzialność
Uprawnienia: DOBRA KOMUNIKACJA Z KLIENTEM
Uprawnienia: DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Pracownik działu logistyki / problem solver
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-05-24