Oferta: Pracownik administracyjno biurowy oraz obsługi projektów

Pracownik administracyjno biurowy oraz obsługi projektów
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1116
OBOWIĄZKI:
1. PROWADZENIE SEKRETARIATU/OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ PLACÓWEK KOŁA ORAZ ZARZĄDU KOŁA W SZCZECINIE PSONI2. OBSŁUGA KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ I WYCHODZĄCEJ3. REJESTRACJA UCZESTNICTWA PRACOWNIKÓW STOWARZYSZENIA W SZKOLENIACH, KONFERENCJACH ITP.4. WYSZUKIWANIE INFORMACJI DOTYCZĄCYCH KONKURSÓW, DOTACJI, SYSTEMATYCZNE ŚLEDZENIE ZMIAN W PRZEPISACH PRAWA ZWIĄZANYCH Z DZIAŁALNOŚCIĄ KOŁA.5. WSPÓŁPRAC Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI KOŁA W PRZYGOTOWANIU WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE PROJEKTÓW.6. NADZÓR ND PROJEKTAMI W ZAKRESIE ROZLICZANIA I SPRAWOZDAWCZOŚCI.7. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWYM DZIAŁANIEM STRONY INTERNETOWEJ KOŁA.UPRAWNIENIA PRACOWNIKA OKREŚLA KODEKS PRACY, REGULAMIN PRACY I WYNAGRODZENIA PRACOWNIKÓW KOŁA.W CELU POGŁĘBIANIA WIEDZY I PODNOSZENIA KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH ZAPEWNIA SIĘ MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W SZKOLENIACH, KURSACH ITP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: SZYBKOŚĆ I ŁATWOŚĆ W POZYSKIWANIU INFORMACJI Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ (ELEKTRONICZNE, TRADYCYJNE)
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W OBSZARZE ADMINISTRACJI (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Stanowisko: Pracownik administracyjno biurowy oraz obsługi projektów
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-20