Oferta: Pozostali ustawiacze i operatorzy maszyn do obróbki drewna i pokrewni/ stanowisko: operator piły panelowej

Pozostali ustawiacze i operatorzy maszyn do obróbki drewna i pokrewni/ stanowisko: operator piły panelowej
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0373
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA PIŁY PANELOWEJ, CIĘCIE I OKLEJANIE PŁYT, KOMPLETOWANIE ZLECEŃ, UKŁADANIE ELEMENTÓW NA PŁYTACH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: PRECYZJA
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ
Uprawnienia: CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Stanowisko: Pozostali ustawiacze i operatorzy maszyn do obróbki drewna i pokrewni/ stanowisko: operator piły panelowej
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-05