Oferta: Pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi/ stanowisk: lider

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi/ stanowisk: lider
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0709
OBOWIĄZKI:
Dbanie o prawidłowy przebieg procesów związanych z wsparciem obsługi Działu Produkcji. Dbanie o prawidłowy przebieg dokumentacji produkcyjnej. Dbanie o powierzony sprzęt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna
Uprawnienia: DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : praca w zespole międzynarodowym, kultura osobista[Umiejętność 1] : dyspozycyjność, logiczne myślenie[Inne] : Umiejętność czytania i rozumienia nazewnictwa towarów w języku angielskim. wymagane minimum pół roku doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem w zakładzie produkcyjnympreferowane wykształcenie średnie - zawodowe lub branżowe

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Stanowisko: Pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi/ stanowisk: lider
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-04-13