Oferta: Pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości/stanowisko: specjalista ds. administracyjno - technicznych

Pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości/stanowisko: specjalista ds. administracyjno - technicznych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0505
OBOWIĄZKI:
- ADMINISTROWANIE ZASOBAMI NIERUCHOMOŚCI I UDZIAŁ W ZARZĄDZANIU NIMI,- PROWADZENIE KSIĄŻEK OBIEKTÓW BUDOWLANYCH I DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ INSTALACJI I URZĄDZEŃ,- ORGANIZACJA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH I NADZÓR NAD KONSERWACJĄ ZASOBÓW,- OCENA STANU TECHNICZNEGO OBIEKTÓW BUDOWLANYCH STANOWIĄCYCH ZASOBY SPÓŁDZIELNI,- USTALANIE POTRZEB REMONTOWYCH I NIEZBĘDNYCH NAKŁADÓW NA UTRZYMANIE NALEŻYTEGO STANU TECHNICZNEGO ZASOBÓW,- PRZYGOTOWANIE, NADZÓR I ROZLICZANIE UMÓW Z WYKONAWCAMI REMONTÓW I DOSTAWCAMI USŁUG ORAZ MEDIÓW,- ZAŁATWIANIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ UMÓW O ŚWIADCZENIE USŁUG KOMUNALNYCH, W TYM GOSPODARKI ODPADAMI,- PROWADZENIE POSTĘPOWAŃ DOTYCZĄCYCH REGULAMINU PORZĄDKU DOMOWEGO, A TAKŻE UBEZPIECZEŃ MAJĄTKU SPÓŁDZIELNI,- PROWADZENIE SPRAW BHP I P.POŻ.MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:SIEDZIBA SPÓŁDZIELNI ORAZ TEREN WSPÓŁDZIAŁANIA SPÓŁDZIELNI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, budowlane
Uprawnienia: UPRAWNIENIA BUDOWLANE
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRAWA BUDOWLANEGO
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRAWA SPÓŁDZIELCZEGO
Uprawnienia: BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH DO PRACY POWYŻEJ 3 METRÓW

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

Stanowisko: Pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości/stanowisko: specjalista ds. administracyjno - technicznych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-18