Oferta: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości/ stanowisko: referent

Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości/ stanowisko: referent
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0870
OBOWIĄZKI:
- DEKRETOWANIE I KSIĘGOWANIE DOKUMENTÓW ZAKUPU, SPRZEDAŻY, WYCIĄGÓW BANKOWYCH- WERYFIKACJA DOKUMENTÓW ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ PROJEKTÓW- BIEŻĄCE UZGADNIANIE KONT KSIĘGOWYCH- PROWADZENIE REJESTRÓW VAT ZAKUPU, SPRZEDAŻY- UDZIAŁ W CZYNNOŚCIACH ZWIĄZANYCH Z ZAMYKANIEM MIESIĄCA/ ROKU- UDZIAŁ W AUDYTACHWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE LUB ŚREDNIE Z ZAKRESU EKONOMII, FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI LUB UKOŃCZONY KURS RACHUNKOWOŚCI DLA KANDYDATÓW NA KSIĘGOWEGO, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, PAKIETU MS OFFICE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W KSIĘGOWOŚCI, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW KSIĘGOWYCH I PODATKOWYCH, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, STARANNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, TERMINOWOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne
Uprawnienia: TERMINOWOŚĆ
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: STARANNOŚĆ
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: JĘZYK ANGIELSKI W STOPNIU PODSTAWOWYM
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PODATKOWYCH

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Stanowisko: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości/ stanowisko: referent
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-26