Oferta: Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stażysta

Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stażysta
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0498
OBOWIĄZKI:
- WYKONYWANIE PRAC KANCELARYJNO - BIUROWYCH I POMOCNICZYCH,- PROWADZENIE URZĄDZEŃ EWIDENCYJNYCH OKREŚLONYCH W ZARZĄDZENIU MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI Z DNIA 3 MARCA 2016 R. W SPRAWIE ORGANIZACJI I ZAKRESU DZIAŁANIA SEKRETARIATÓW ORAZ INNYCH DZIAŁÓW ADMINISTRACJI W POWSZECHNYCH JEDNOSTKACH ORGANIZACYJNYCH PROKURATURY,- PROWADZENIE KORESPONDENCJI, SPORZĄDZANIE PROJEKTÓW PISM,- ZAPEWNIENIE SPRAWNEGO OBIEGU WPŁYWAJĄCYCH I SPORZĄDZANYCH W PROKURATURZE DOKUMENTÓW PROCESOWYCH I INNYCH PISM ORAZ ICH EWIDENCJONOWANIE I REJESTROWANIE,- WYKONYWANIE - W ZAKRESIE ZLECONYM PRZEZ PROKURATURA - CZYNNOŚCI FORMALNO - PRAWNYCH, JEŻELI DO ICH WYKONANIA NIE JEST UPRAWNIONY WYŁĄCZNIE PROKURATOR,- OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCHWYMAGANA JEST KWALIFIKACJA DO PRZEPROWADZANIA AUDYTU WEWNĘTRZNEGOPRACA W GODZINACH:(W OKRESIE EPIDEMII)OD 07:00 DO 13:30,OD 14:00 DO 20:30SZCZEGÓŁOWE INFORMACJĘ SĄ DOSTĘPNE NA STRONIE INTERNETOWEJ PROKURATURY REGIONALNEJ W SZCZECINIE W ZAKŁADCE OFERTY PRACY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stażysta
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-17