Oferta: Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: młodszy asystent

Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: młodszy asystent
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/21/1121
OBOWIĄZKI:
- PRACA ZGODNIE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI WYNIKAJĄCYMI Z USTAWY 14 MARCA 1985 R. O PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ ORAZ WSZELKIMI AKTAMI PRAWNYMI, KTÓRE SĄ PODSTAWĄ DO DZIAŁANIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ,- PRZEPROWADZANIE DOCHODZEŃ EPIDEMIOLOGICZNYCH Z OSOBAMI, KTÓRE ZACHOROWAŁY NA CHOROBY ZAKAŹNE,- PRZEPROWADZANIE KONTROLI SANITARNYCH Z ZAKRESU NADZORU BIEŻĄCEGO W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA POD KĄTEM EPIDEMIOLOGICZNYM Z UPOWAŻNIENIA PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W POLICACH NA TERENIE POWIATU POLICKIEGO,- SPORZĄDZANIE PROTOKOŁÓW Z KONTROLI, KLASYFIKACJI, OPRACOWYWANIE DECYZJI (PROJEKTY), PRZEPROWADZANIE REKONTROLI WYDANYCH ZARZĄDZEŃ,- NADZÓR NAD MAGAZYNEM PREPARATÓW SZCZEPIONKOWYCH W PSSE W POLICACH, Z UWZGLĘDNIENIEM MONITOROWANIA ŁAŃCUCHA CHŁODNICZEGO PRZY PRZECHOWYWANIU SZCZEPIONEK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: BIOLOGIA/OCHRONA ŚRODOWISKA/PROMOCJA ZDROWIA I KIERUNKI POKREWNE
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ KODEKSU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

Stanowisko: Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: młodszy asystent
Opublikowano: 2021-04-21