Oferta: Pozostali opiekunowie dziecięcy/ stanowisko: pomoc nauczyciela

Pozostali opiekunowie dziecięcy/ stanowisko: pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1228
OBOWIĄZKI:
WSPIERANIE AKTYWNOŚCI DZIECI W ZAKRESIE SAMOOBSŁUGI, DBANIE O ESTETYKĘ I HIGIENĘ DZIECI. PRZYGOTOWYWANIE POMOCY DYDAKTYCZNYCH DO ZAJĘĆ, ZAPEWNIENIE BEZPIECZNYCH WARUNKÓW PODCZAS WYJŚĆ I WYCIECZEK., WSPOMAGANIU W PRZYGOTOWANIU I PROWADZENIU ZAJĘĆ PRZEZ NAUCZYCIELA. DBANIU O PORZĄDEK W CZASIE ZAJĘĆ I PO ICH ZAKOŃCZENIU ( W SALACH I NA PLACACH ZABAW), DBANIE O ESTETYKĘ POMIESZCZEŃ I TERENU WOKÓŁ PLACÓWKI, POMAGANIE W PRACACH PORZĄDKOWYCH, PRZYGOTOWANIE PODWIECZORKÓW, NAPOJÓW I PORCJI OWOCÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Stanowisko: Pozostali opiekunowie dziecięcy/ stanowisko: pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-27