Oferta: Pośrednik pracy

Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin
Pośrednik pracy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: 2/2/2021
OBOWIĄZKI:
Realizacja usług pośrednictwa pracy dla uczestników i absolwentów OHP oraz młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym w wieku 15–25 lat oraz wspieranie ich rozwoju zawodowego.Poszukiwanie pracodawców/miejsc praktycznej nauki zawodu dla uczestników.Utrzymywanie stałej współpracy z pracodawcami, organizatorami kształcenia i szkolenia zawodowego oraz innymi instytucjami rynku pracy w celu pozyskania ofert pracy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pośrednik pracy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin

Szczegóły oferty
Stanowisko: Pośrednik pracy
Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-19