Oferta: Pośrednik pracy w młodzieżowym biurze pracy w szczecinie

Młodzieżowe Centrum Kariery Gryfino
Pośrednik pracy w młodzieżowym biurze pracy w szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: 2/2/2021
OBOWIĄZKI:
Dostępny pod poniższym linkiemhttp://zachodniopomorska-bip.ohp.pl/oferty-pracy/posrednik-pracy-w-mlodziezowym-biurze-pracy-w-szczecinie/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

•wykształcenie wyższe •preferowane wykształcenie o kierunku: pedagogika, socjologia lub psychologia.•doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą•rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,•umiejętności organizacyjne,

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Gryfino

Stanowisko: Pośrednik pracy w młodzieżowym biurze pracy w szczecinie
Firma: Młodzieżowe Centrum Kariery Gryfino
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-19