Oferta: Pomonik montera instalacji i urządzeń sanitarnych

Pomonik montera instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0254
OBOWIĄZKI:
MONTAŻ NOWYCH I WYMIANY INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH WODNYCH, CENTRALNEGO OGRZEWANIA I KANALIZACYJNYCH.MONTAŻ IZOLACJI CIEPLNYCH NA WYKONANYCH INSTALACJACH.WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZASADNICZE ZAWODOWE, 1 ROK DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, ZAANGAŻOWANIE, PUNKTUALNOŚĆ. MILE WIDZIANA PRAKTYKA W ZAWODZIE. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO WYKONYWANIE INSTALACJI WODOCIĄGOWYCH, KANALIZACYJNYCH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 32 PLN

Stanowisko: Pomonik montera instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-01-26