Oferta: Pomocnik mechanika/ stanowisko: pomocnik mechanika pojazdów samochodowych

Pomocnik mechanika/ stanowisko: pomocnik mechanika pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0190
OBOWIĄZKI:
POD KIERUNKIEM MECHANIKA SPRAWDZANIE DZIAŁANIA POJAZDU ORAZ JEGO ZESPOŁÓW ZA POMOCĄ URZĄDZEŃ DIAGNOSTYCZNYCH; USUWANIE USTEREK W ZESPOŁACH I UKŁADACH MECHANICZNYCH POJAZDÓW; WYKONYWANIE PRAC DEMONTAŻOWO-MONTAŻOWYCH, NAPRAWIANIE I REGULOWANIE ZESPOŁÓW I PODZESPOŁÓW POJAZDU, W TYM: SILNIKA I SKRZYNI BIEGÓW, SPRZĘGŁA, UKŁADU HAMULCOWEGO, KIEROWNICZEGO, ZAWIESZENIA I INNYCH; MYCIE ORAZ CZYSZCZENIE CZĘŚCI I PODZESPOŁÓW; DORABIANIE I DOPASOWYWANIE CZĘŚCI NIEZNORMALIZOWANYCH; WYMIENIANIE I UZUPEŁNIANIE PŁYNÓW EKSPLOATACYJNYCH; SPRAWDZANIE I USTAWIANIE ZBIEŻNOŚCI KÓŁ POJAZDU; KONTROLOWANIE I USTAWIANIE ŚWIATEŁ POJAZDU; PRZESTRZEGANIE ZASAD ETYKI, ZASAD BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY ORAZ STOSOWANIE PRZEPISÓW PRAWA DOTYCZĄCYCH OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Stanowisko: Pomocnik mechanika/ stanowisko: pomocnik mechanika pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-04