Oferta: Pomocnik cukiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Pomocnik cukiernika
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0210
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie oraz ocena produktów, mieszanie oraz wyrabianie ciast;2. Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, formowanie, wypiekanie, smażenie wg rodzajów ciasta;3. Dbanie o czystość, porządek na stanowisku pracy;4. Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP oraz PPOŻ;5. Dbałość o ekspozycję cukierni, wyrobów cukierniczych oraz innych towarów;6. Wytwarzanie produktów ciastkarskich, półproduktów oraz produktów cukierniczych;7. Właściwe przygotowanie półproduktów oraz dodatków do produkcji;8. Wytwarzanie produktów ciastkarskich, półproduktów oraz produktów cukierniczych;9. Wytwarzanie elementów dekoracyjnych;10. Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych i ciastkarskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Pomocnik cukiernika
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Opublikowano: 2021-05-06