Oferta: Pomoc księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Pomoc księgowa
Miejsce pracy: Przecław
Numer: StPr/21/0172
OBOWIĄZKI:
naliczanie i księgowanie opłat czynszowych i rozliczeń mediów, prowadzanie wpłat, wyciągów bankowych, obsługa klientów bezpośrednia, telefoniczna i mailowa,inne zadania z zakresu obsługi księgowej wspólnot i kontrahentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: samodzielność i dokładność
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: mile widziana znajomość podstaw księgowości
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: skrupulatność

Miejsce pracy:

Przecław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Szczegóły oferty
Stanowisko: Pomoc księgowa
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Opublikowano: 2021-03-11