Oferta: Pomoc domowa

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pomoc domowa
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0652
OBOWIĄZKI:
Robienie zakupów artykułów żywnościowych i innych artykułów potrzebnych w gospodarstwie domowym.Przygotowywanie posiłków, zmywanie naczyń po posiłkach.Pranie i prasowanie.Utrzymywanie domu w czystości (zamiatanie, mycie podłóg i okien, odkurzanie dywanów, wykładzin, ścieranie kurzu i mycie mebli, czyszczenie sprzętówi wyposażenia domu itp.);Opiekowanie się zwierzętami domowymi (wyprowadzanie na spacer, karmienie, mycie itp.).Wykonywanie drobnych prac ogrodnicznych.Dbanie o samochód.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Pomoc domowa
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-04-07