Oferta: Pokojowa

Pokojowa
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0300
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie pokoi hotelowych z obowiązującymi standardami. Sprzątanie pokoi, łazienek, pomieszczeń ogólnodostępnych z użyciem środków chemicznych i sprzętów elektrycznych. Zmiana pościeli, ręczników. Przyjmowanie i realizacja życzeń gości, kontrola zużycia artykułów konsumpcyjnych w pokojach. Uzupełnianie mini barów i magazynów ze środkami chemicznymi. Współpraca z innymi działami, dostawcami i kontrahentami. Mycie okien i powierzchni przysufitowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: BRAK UCZULEŃ NA CHEMIĘ DO SPRZĄTANIA
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PRACY W SPRZĄTANIU
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 6)

Wymagania inne:

[Inne] : Badania sanitarno-epidemiologiczne, brak przeciwskazań do pracy ze sprzętem elektrycznym, ze środkami chemicznymi oraz na wysokości do 1m.

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Pokojowa
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-02-11