Oferta: Pakowacz ręczny/ stanowisko: pakowacz

Pakowacz ręczny/ stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1520
OBOWIĄZKI:
- ROZKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKACH MAGAZYNOWYCH,- KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM/SPECYFIKACJĄ,- PAKOWANIE TOWARÓW I PRZYGOTOWYWANIE DO WYSYŁKI,- DOKONYWANIE WIZUALNEJ KONTROLI JAKOŚCI TOWARÓW PRZED PRZYGOTOWANIEM DO WYSYŁKI,- ZABEZPIECZANIE TOWARÓW PRZED USZKODZENIEM,- OBSŁUGIWANIE SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DO PAKOWANIA TOWARÓW,- OBSŁUGA SKANERA MAGAZYNOWEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

UMIEJETNOŚCI: KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM/SPECYFIKACJĄ,KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Pakowacz ręczny/ stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2022-06-15