Oferta: Pakowacz/ pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Pakowacz/ pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łozienica
Numer: StPr/21/0335
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac na produkcji związanych z konfekcjonowaniem węgla i brykietu, zgłaszanie przełożonym jakichkolwiek odchyleń/ błędów/ zaobserwowanych lub wykrytych niezgodności, utrzymywanie stanowiska pracy w należytym stanie higienicznym oraz bieżąca dezynfekcja stanowiska, bezwzględne stosowanie się do zakazu wnoszenia jakichkolwiek rzeczy prywatnych w obszary produkcyjne, w tym żywności, informowanie przełożonych o wszystkich czynnikach mających wpływ na bezpieczeństwo produktu, realizowanie wymagań oraz ustalonych zasad w zakresie utrzymywania pełnej identyfikacji i identyfikowalności ( surowców/ półproduktów/ produktów/ materiałów), nadzór nad właściwym znakowaniem produktów, kontrola pakowanego produktu, konfekcjonowanie produktów zgodnie ze specyfikacjami,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Dobra sprawność fizyczna
Uprawnienia: umiejętność obsługi linii produkcyjnej
Uprawnienia: BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY

Miejsce pracy:

Łozienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 960 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Pakowacz/ pracownik produkcji
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2021-04-27