Oferta: Organizator obsługi sprzedaży internetowej

Organizator obsługi sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1222
OBOWIĄZKI:
- OBSŁUGA KLIENTÓW W JĘZYKU NIEMIECKIM, GŁÓWNIE PISEMNIE, ODPOWIADANIE NA WIADOMOŚCI W OBECNOŚCI KONSULTANTA- ŚLEDZENIE PRZESYŁEK KURIERSKICH- OBSŁUGA KONTA FIRMOWEGO NA E-BAY- DOKONYWANIE ZWROTÓW Z PAYPAL- WYSYŁANIE FAKTUR DO KLIENTÓW- ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW WSKAZANYCH PRZEZOBSŁUGĘ E-BAYWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MOWIE I W PIŚMIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, ZNAJOMOŚĆ ZASAD DZIAŁANIA E-BAY, DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE, ALE NIEKONIECZNE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MOWIE I PIŚMIE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Organizator obsługi sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-27