Oferta: Operator / Programista CNC - Tokarz / Frezer

Operator / Programista CNC - Tokarz / Frezer
Miejsce pracy: Szczecin
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa i programowanie ( z poziomu pulpitu - Sinumeric) ) maszyn CNC - tokarki, frezarki.
  • Samodzielny dobór parametrów skrawania oraz narzędzi.
  • Kontrola jakości wykonywanych elementów
  • Ustawienia i przezbrajanie maszyn.
  • Dbałość o utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie zasad BHP i zasad ergonomii pracy.
  • Współpraca z innymi pracownikami działu produkcyjnego w celu realizacji zamówień.
Nasze wymagania
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Umiejętność programowanie maszyn CNC z pulpitu maszyny.
  • Doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC (frezarki 3 i 5 osiowe).
  • Doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC (tokarki).
To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pakiet relokacyjny.

Szczegóły oferty

Stanowisko: Operator / Programista CNC - Tokarz / Frezer
Firma: HARDPOWER SP. Z O.O.
Opublikowano: 2024-04-08