Oferta: Operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Operator produkcji
Miejsce pracy: Goleniów
Numer: StPr/21/0303
OBOWIĄZKI:
Obsługa procesów produkcyjnych, tworzenie dokumentacji oraz pobieranie prób technologicznychKonserwacja sprzętu produkcyjnegoObsługa logistyki przychodzącej i wychodzącej, wypracowanie najlepszych praktyk w zakresie produkcji oleju i proszku z łososia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
Uprawnienia: doświadczenie w pracy z wirówkami i dekanterami
Uprawnienia: rozumienia procesów technologicznych

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE.
Uprawnienia: Obsługa suwnic - mile widziane

Miejsce pracy:

Goleniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Operator produkcji
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2021-04-14