Oferta: Operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Operator produkcji
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/21/0251
OBOWIĄZKI:
Obsługa procesów produkcyjnych, tworzenie dokumentacji oraz pobieranie prób technologicznych, konserwacja sprzętu produkcyjnego, obsługa logistyki przychodzącej i wychodzącej wypracowanie najlepszych praktykw zakresie produkcji oleju i proszku z łososia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: mechanik/elektronik/automatyk/operator procesu

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodwowe udokumentowane jako mechanik/elektronik/automatyk/operator procesu/technik. Uprawnienia/umiejętności: obsługa komputera, rozumienia procesów technologicznych, upr. na wózki widłowe lub i /suwnice, kurs spawacza (stal nierdzewna), upr. eksploatacyjne 1 KV, doświadczenie w branży mleczarskiej: praca z dekantami i wirówkami. Uwaga miejsce pracy: Goleniów-Łozienica.

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Operator produkcji
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Opublikowano: 2021-03-11