Oferta: Operator procesu produkcyjnego

Operator procesu produkcyjnego
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1532
OBOWIĄZKI:
- UDZIAŁ W PROCESACH PRODUKCYJNYCH- KONTROLA PARAMETRÓW PRODUKCYJNYCH- MANUALNA, ELEKTRONICZNA- OBSŁUGA I DROBNE KONSERWACJE URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH I TRANSPORTOWYCH - UDZIAŁ PRZY ROZŁADUNKU MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI, KONTROLI ORAZ PAKOWANIU I ZAŁADUNKU PRODUKTÓW GOTOWYCH.MIEJSCE PRACY OKOLICE DREZNA LUB STUTTGARTU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: JĘZYK NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY
Uprawnienia: Uprawnienia na wózki widłowe

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW KONTROLI PROCESÓW PRODUKCYJNYCHDOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU, DOŚWIADCZENIE W BRANŻY CHEMICZNEJ, FARMACEUTYCZNEJ, PAPIERNICZEJ

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 300 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Operator procesu produkcyjnego
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2022-06-15