Oferta: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie/ stanowisko: obsługiwanie pras, przygotowywanie materiałów, sprawdzanie jakości, czytanie rysunku technicznego, wykonywanie prac ustawczych i przezbrajanie

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie/ stanowisko: obsługiwanie pras, przygotowywanie materiałów, sprawdzanie jakości, czytanie rysunku technicznego, wykonywanie prac ustawczych i przezbrajanie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0705
OBOWIĄZKI:

OBSŁUGIWANIE PRAS, PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁÓW, SPRAWDZANIE JAKOŚCI, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, WYKONYWANIE PRAC USTAWCZYCH I PRZEZBRAJANIE

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ
Uprawnienia: CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO
Uprawnienia: SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA
Uprawnienia: PRACA POD PRESJĄ CZASU

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 21,18 PLN

Stanowisko: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie/ stanowisko: obsługiwanie pras, przygotowywanie materiałów, sprawdzanie jakości, czytanie rysunku technicznego, wykonywanie prac ustawczych i przezbrajanie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-07