Oferta: Operator linii brykietowania

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Operator linii brykietowania
Miejsce pracy: Łozienica
Numer: StPr/21/0105
OBOWIĄZKI:
przygotowanie instalacji do produkcji brykietu certyfikowanego, obsługa maszyn i urządzeń linii brykietowania, niedopuszczenie brykietu niespełniającego norm jakościowych do konfekcjonowania, produkowanie brykietu zgodnego z normami jakościowymi, stosowanie się do wymagań higienicznych produkcji i produktu, wykonanie prac na produkcji związanych z konfekcjonowaniem węgla i brykietu, informowanie przełożonych o wszystkich czynnikach mających wpływ na bezpieczeństwo produktu, kontrola obecności szkodników w obszarach produkcyjnych, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych , prawidłowo i bezpiecznie obsługiwać wózek widłowy zgodnie z instrukcją obsługi, niezwłocznie informować przełożonych o zaistniałych nieprawidłowościach w pracy obsługiwanego sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa maszyn
Uprawnienia: Dobra sprawność fizyczna
Uprawnienia: BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY
Uprawnienia: uprawnienia SEP

Miejsce pracy:

Łozienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 032 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Operator linii brykietowania
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2021-02-04