Oferta: Odlewnik

Ogłoszenie numer: 4575022, z dnia 2021-05-13

Danolit Tomasz Michałowski

Danolit to firma specjalizująca się w produkcji umywalek na wymiar dla klientów indywidualnych, architektów i inwestorów komercyjnych.

Stawiamy na zgrany zespół i miłą atmosferę pracy. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ta oferta jest dla Ciebie.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Odlewnik

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Police

Opis stanowiska

  • czynności odlewnicze przy produkcji umywalek – praca fizyczna,
  • utrzymanie czystości wokół stanowiska pracy,
  • wstępna kontrola jakości produktu.

Wymagania

  • dokładność,
  • rzetelność,
  • punktualność,
  • zaangażowanie,
  • chęć do pracy i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin - 7:00-15:00 lub 6:00 – 14:00 ,
  • wynagrodzenie 3 tyś. - 4,5 tyś. zł na rękę (w zależności od umiejętności),
  • płatne nadgodziny,
  • płatne urlopy i dni świąteczne,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • opiekę medyczną,
  • gwarancję ciągłości zatrudnienia.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Odlewnik
Firma: Danolit Tomasz Michałowski
Miejsce pracy: Police
Opublikowano: 2021-05-13