Oferta: Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Nauczyciel edukacji przedszkolnej
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0898
OBOWIĄZKI:
PRACA NA PEŁEN ETAT W SYSTEMIE 6H DZIENNIE- PRACA Z DZIEĆMI NA SALI (OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU), POZOSTAŁE 2H - POZOSTAŁE CZYNNOŚCI TJ. PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ, UDZIAŁ W SZKOLENIACH WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH, PRZYGOTOWANIE I OPRACOWANIE DOKUMENTACJIWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE KIERUNKOWE (STUDIA WYŻSZE MIN. LICENCJAT: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA LUB PEDAGOGIKA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA) - WARUNEK KONIECZNY,UMIEJĘTNOŚCI: SZYBKIE NAWIĄZYWANIE KONTAKTU Z DZIEĆMI I ICH RODZICAMI, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W GRUPIE, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE ZADANIA, KREATYWNOŚĆ, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, SUMIENNOŚĆ, GOTOWOŚĆ DO ROZWOJU OSOBISTEGO,UPRAWNIENIA: ORZECZENIE O NIEKARALNOŚCI ORAZ KSIĄŻECZKA SANEPID,DOŚWIADCZENIE W PRACY Z DZIEĆMI W ŻŁOBKU/KLUBIE DZIECIĘCYM/PRZEDSZKOLU/SZKOLEDODATKOWE INFORMACJE: PRACA NA TERENIE SZCZECINA W PROWADZONYCH PLACÓWKACH PRZEDSZKOLNYCH,- MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z WSPÓŁFINANSOWANYCH SZKOLEŃ I INNYCH FORM WŁASNEJ EDUKACJI (NP. STUDIA),- WSPARCIE PEDAGOGICZNE DYREKTORA DS. PEDAGOGICZNYCH,- MOŻLIWOŚĆ PRZYSTĄPIENIA DO REALIZACJI AWANSU ZAWODOWEGO,- MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA PRACY OD ZARAZ LUB W INNYM TERMINIE (KWESTIA DO USTALENIA)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA LUB PEDAGOGIKA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA)
Uprawnienia: ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W GRUPIE
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
Uprawnienia: ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE ZADANIA
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: SZYBKIE NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW Z DZIEĆMI I ICH RODZICAMI
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: KREATYWNOŚĆ
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Nauczyciel edukacji przedszkolnej
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-29