Oferta: Monter rurociągów okrętowych

Monter rurociągów okrętowych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0198
OBOWIĄZKI:
-WYKONYWANIE PRAC RURARSKICH NA REMONTOWANYCH, PRZEBUDOWYWANYCH STATKACH I OBIEKTACH PŁYWAJĄCYCH-PRACA Z RYSUNKIEM IZOMETRYCZNYM-PREFABRYKACJA I MONTAŻ RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ I DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : OBSŁUGA PALNIKA ACETYLENOWO TLENOWEGO- MILE WIDZIANE[Umiejętność 1] : UPRAWNIENIA SPAWALNICZE 136 LUB 111- MILE WIDZIANE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Monter rurociągów okrętowych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-01-28