Oferta: Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/22/0928
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej; wykonywanie montażu konstrukcji stalowej; kontrolowanie jakości wykonanego montażu; zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności; wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej; demontowanie konstrukcji stalowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Wymiar czasu pracy: minimum 160 godzin miesięcznie.

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Monter konstrukcji stalowych
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Opublikowano: 2022-11-30