Oferta: Monter konstrukcji stalowych

Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0555
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków polega na przygotowaniu elementów do montażu, zabezpieczeniu ich przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz montażu na terenie inwestycji. Zajęcie to wymaga sporych umiejętności manualnych. Wykonywanie innych drobnych prac budowlanych na polecenie zleceniodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej, predyspozycje zdrowotne do pracy powyżej 3 metrów.

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-03-21