Oferta: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych i centralnego ogrzewania

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych i centralnego ogrzewania
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0703
OBOWIĄZKI:
WYKONUJEMY TYLKO INSTALACJE WEWNĘTRZNE.MONTAŻ NOWYCH I WYMIANY INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH WODNYCH, CENTRALNEGO OGRZEWANIA I KANALIZACYJNYCH.MONTAŻ IZOLACJI CIEPLNYCH NA WYKONANYCH INSTALACJACH.WYKONYWANIE ROBÓT KONSERWACJI INSTALACJI.WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZASADNICZE BRANŻOWE, 3 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, PEŁNE ZAANGAŻOWANIE, PUNKTUALNOŚĆ, BRAK NAŁOGÓW. PRAKTYKA W ZAWODZIE, SAMODZIELNE I ZESPOŁOWE WYKONYWANIE INSTALACJI WODOCIĄGOWYCH, KANALIZACYJNYCH I C.O. W RÓŻNYCH TECHNOLOGIACH.[INNE] : PIERWSZA UMOWA NA OKRES PRÓBNY, KOLEJNA NA CZAS NIEOGRANICZONY. WYSOKOŚĆ PROPONOWANEGO WYNAGRODZENIA OKREŚLONO JAKO MAKSYMALNE DLA KANDYDATA W PEŁNI SPEŁNIAJĄCEGO OCZEKIWANIA PRACODAWCY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: PRAKTYKA W ZAWODZIE
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: BRAK NAŁOGÓW
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

Stanowisko: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych i centralnego ogrzewania
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-11