Oferta: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0122
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji fotowoltaicznych Montaż inwerterów, rozdzielni Wykonanie tras kablowych, montaż okablowania i uziemienia instalacji Serwis i konserwacja instalacji fotowoltaicznych Stosowanie się do instrukcji montażowych, norm i zasad wiedzy technicznej Przygotowanie miejsca instalacji i jego uprzątnięcie po zakończeniu prac Przestrzeganie zasad BHP Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w trakcie obecności u Klienta Praca w 3-osobowej brygadzie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: dozór + eksploatacja
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania: Dośw. z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych (min. 3 miesiące) Dośw. z prac ogólnobudowlanych Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych Dobra organizacja pracy Rzetelność i dbałość o detale w realizacji; Gotowość do pracy w delegacjach (na terenie kraju) Praca na wysokości powyżej 3 mMiejsce pracy: woj. Mazowieckie oraz sąsiednie

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Monter instalacji fotowoltaicznych
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-01-28