Oferta: Monter grzejnictwa

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Monter grzejnictwa
Miejsce pracy: Pyrzyce
Numer: StPr/21/0206
OBOWIĄZKI:
Załadunek maszyn lekkimi materiałami; Montaż elementów grzejnych; Obsługa prostych maszyn produkcyjnych; Dbałość o stan techniczny urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: dobry stan zdrowia
Uprawnienia: manualne

Wymagania inne:

[Inne] : legalną i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę; pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy na 3 zmiany; możliwość pracy w nadgodzinach; robocze ubranie i obuwie, dzięki któremu praca będzie wygodna i bezpieczna; comiesięczne premie.

Miejsce pracy:

Pyrzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Szczegóły oferty
Stanowisko: Monter grzejnictwa
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Opublikowano: 2021-04-30