Oferta: Młodszy Szef Kuchni (k/m)

Młodszy Szef Kuchni (k/m)
Miejsce pracy: Kołbaskowo

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w lokalizacji Kołbaskowo poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kołbaskowo

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)/1 zmiana
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym
  • Praca w nowej, dobrze wyposażonej kuchni
  • Możliwość zbudowania podległego zespołu
  • Praca w małym zespole - indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Pakiet benefitów
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
Opis stanowiska:
  • Układanie menu
  • Przygotowywanie śniadań, dań obiadowych, deserów i przekąsek w kantynie pracowniczej w jednym z obiektów przemysłowych w Kołbaskowie
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Składanie zamówień, kontrola kosztów produktu
  • Przestrzeganie zasad HACCP
  • Pilnowanie porządku na kuchni
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej zbiorowej
  • Umiejętność pracy na recepturach
  • Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zapewnianie jakości, świeżości, efektywności oraz atrakcyjnej prezentacji asortymentu
  • Zachowanie najwyższej jakości pracy i udział w stałym udoskonalaniu pracy obiektu
  • Nadzór nad stanem magazynowym
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Szczegóły oferty
Stanowisko: Młodszy Szef Kuchni (k/m)
Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o.
Opublikowano: 2021-05-07