Oferta: Młodszy magazynier/junior warehouse worker

Młodszy magazynier/junior warehouse worker
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0156
OBOWIĄZKI:
Celem stanowiska jest realizacja zadań z zakresu procesów magazynowych w obszarze: przyjęcia dostaw, kompletacji i wydawania materiałów na linie produkcyjne. Dodatkowo pracownik odpowiedzialny jest za kontrolę procesu obiegu materiału, prawidłowy przepływ dokumentów oraz wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami (Lean, 5S, Kanban). 1. Samodzielne składanie Kanbana;2. Dostarczanie na linię;3. Operacje DAX;4. Przyjęcie materiału wg dostawcy (konsumpcyjne+ małe regały);5. Obsługa sprzętu (wózek mechaniczny "paleciak"+wózek elektryczny "piesek");6. Dbanie o jakość;7. Dbanie o efektywność;8. Praca zgodnie ze standardami 5S;9. Praca zgodnie z BHP;10. Pakowanie materiału do kart i pudełek z wysokich regałów fizycznie i w DAX;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: PRACOWITOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, RZETELNOŚĆ, KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ BARDZO DOBREJ ORGANIZACJI CZASU

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Dyspozycyjność,[Umiejętność 1] : wysoka kultura osobista, logiczne myślenie[Inne] : 11. Przyjęcie dostaw z materiałów z wysokich reagałów;12. Przyjęcie i pickowanie materiału do transferów pomiędzy magazynami w PL;13. Realizowanie dokładek zgodnie z zasadami obsługa sprzętu ("kiosk", sztaplarka, wózek unoszący);14. 14. NCR wewnątzr magazynu-przestrzeganie procedur;15. stosowanie sie do wymogów ISO;16. Praca zgodnie z kulturą Lean.

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Młodszy magazynier/junior warehouse worker
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: wczoraj