Oferta: Młodszy asystent

Młodszy asystent
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/21/0302
OBOWIĄZKI:
- PRACA ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI WYNIKAJĄCYMI Z USTAWY Z DNIA 14 MARCA 1985 R. O PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ ORAZ WSZELKIMI AKTAMI PRAWNYMI KTÓRE SĄ PODSTAWĄ DO DZIAŁANIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ- PRZEPROWADZANIE KONTROLI ZAKŁADÓW PRACY W ZAKRESIE HIGIENY PRACY, KONTROLI W ZAKRESIE NADZORU NAD SUBSTANCJAMI I MIESZANKAMI CHEMICZNYMI, PREKURSORAMI NARKOTYKÓW KATEGORII 2 I3 ORAZ PRODUKTAMI BIOBÓJCZYMI- PRZYGOTOWANIE PROJEKTÓW DECYZJI I WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z POSTĘPOWANIEM ADMINISTRACYJNYM W PIERWSZEJ INSTANCJI W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH WARUNKÓW HIGIENICZNO - SANITARNYCH W ŚRODOWISKU PRACY I CHORÓB ZAWODOWYCHWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE MAGISTERSKIE O KIERUNKU BIOLOGIA, CHEMIA, INŻYNIERIA CHEMICZNA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ KODEKSU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Młodszy asystent
Opublikowano: 2021-01-29