Oferta: Menedżer produktu (product manager)

Menedżer produktu (product manager)
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0874
OBOWIĄZKI:
zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach, generowanie pomysłów na nowe produkty, przygotowywanie planów sprzedaży, kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO I JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE MARKETING ONLINE
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Menedżer produktu (product manager)
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-26