Oferta: Mechanik Taboru Kolejowego

Silva LS od 2018 roku posiada licencję na przewozy kolejowe, a od kilkunastu lat działa w obszarach spedycji kolejowej, utrzymania infrastruktury i taboru oraz logistyce. W oparciu o nasze doświadczenie, infrastrukturę i tabor kolejowy oferujemy realizację przewozów kolejowych krajowych i zagranicznych. Dzięki dofinansowaniu unijnemu od stycznia 2021 roku rozpoczęliśmy przewozy intermodalne. Silva LS zajmuje się transportem kolejowym dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.
Mechanik Taboru Kolejowego
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie przeglądów i napraw awaryjnych w pojazdach kolejowych;
  • Wykonywanie czynności utrzymaniowych w wagonach i pociągach;
  • Naprawy wagonów i pociągów.
Wymagania:
  • Gotowość do podróży służbowych i/lub pracy stacjonarnej w Szczecinku;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy przy naprawach taboru;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w kierunku mechaniki lub elektromechaniki;
  • Wiedza w zakresie mechaniki, elektroniki, i/lub hydrauliki.
Oferujemy:
  • Wsparcie w relokacji i możliwość zakwaterowania;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej;
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata;)
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
Benefity:
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wyprawka szkolna
  • Paczki świąteczne
  • Płatny program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Pikniki rodzinne

Szczegóły oferty

Stanowisko: Mechanik Taboru Kolejowego
Firma: SILVA LS Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-04-02