Oferta: Mechanik maszyn i urządzeń do obróbki metali/ stanowisko: mechanik maszyn

Mechanik maszyn i urządzeń do obróbki metali/ stanowisko: mechanik maszyn
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1620
OBOWIĄZKI:
- BIEŻĄCE UTRZYMANIE MASZYN I URZĄDZEŃ W GOTOWOŚCI PRODUKCYJNEJ,- UDZIAŁ W PRZEGLĄDACH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚCI: PODSTAWOWA WIEDZA Z ZAKRESU NAPRAW MASZYN I URZĄDZEŃ W TYM PRASMILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWYMILE WIDZIANE UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE NISKIEGO NAPIĘCIADOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 140 PLN

Stanowisko: Mechanik maszyn i urządzeń do obróbki metali/ stanowisko: mechanik maszyn
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2022-06-25