Oferta: Manager gminnej strefy rozwoju

Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Manager gminnej strefy rozwoju
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/21/0314
OBOWIĄZKI:
prowadzenie lokalnego Akademickiego Biura Karier, zarządzanie Lokalnym Punktem Informacji Handlowej, w ramach którego prowadzone będą różnego typu działania biznesowe, analiza i nadzór wniosków o finansowanie inwestycji na terenie Strefy poprzez współpracę z instytucjami finansowymi, dbanie o rozwój lokalnych inicjatyw biznesowych poprzez kontakt z potencjalnymi inwestorami w GSR, opieka i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami na terenie Strefy, współpraca z lokalnymi władzami samorządowymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik biura
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

nie wymagane doświadczenie zawodoweoferta pracy również skierowana dla osób niepełnosprawnych

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Szczegóły oferty
Stanowisko: Manager gminnej strefy rozwoju
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Opublikowano: 2021-04-30