Oferta: Magazynier

Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0161
OBOWIĄZKI:
1. Samodzielne składanie Kanbana;2. Dostarczanie na linię;3. Operacje DAX; 4. Przyjęcie materiału wg dostawcy (konsumpcyjne+ małe reagały);5. Obsługa sprzętu (wózek mechaniczny "paleciak"+wózek elektryczny "piesek");6. Dbanie o jakość;7. Dbanie o efektywność;8. Praca zgodnie ze standardami 5S;9. Praca zgodnie z BHP;10. Pickowanie materiału do kart i pudełek z wysokich regałów fizycznie i w DAX;11. Przyjęcie dostaw z materiałów z wysokich reagałów;12. Przyjęcie i pickowanie materiału do transferów pomiędzy magazynami w PL;13. Realizowanie dokładek zgodnie z zasadami obsługa sprzętu ("kiosk", sztaplarka, wózek unoszący);14. NCR wewnątzr magazynu-przestrzeganie procedur;15. stosowanie sie do wymogów ISO;16. Praca zgodnie z kulturą Lean.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: LOGICZNE MYŚLENIE
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: PRACOWITOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, RZETELNOŚĆ, KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-03