Oferta: Magazynier

Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0885
OBOWIĄZKI:
- przewożenie gotowego wyrobu miedzy wydziałami za pomocą wózka widłowego,- przyjmowanie, wydawanie towaru,- rozmieszczanie towaru w magazynie wysokiego składowania,- inwentaryzacja towaru,- ręczne przenoszenie elementów,- transport towarów przy pomocy wózka paletowego,- przygotowanie towarów do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Uprawnienia UDT/TDT
Uprawnienia: PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ

Wymagania inne:

Miłe widziany język angielski - praca w zespole międzynarodowym.

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-05-05