Oferta: Magazynier- operator wózka widłowego

Magazynier- operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1657
OBOWIĄZKI:
CODZIENNA OBSŁUGA WÓZKA, WYKONYWANIE PRAC ZAŁADUNKOWYCH I WYŁADUNKOWYCH ORAZ MANEWROWANIE WÓZKIEM I PRZEMIESZCZANIE TOWARÓW, POBIERANIE, SPRAWDZANIE ILOŚCIOWE I PRZEKAZYWANIE TOWARÓW ODBIORCY ORAZ PROWADZENIE DOKUMENTACJI PRZEWOZOWEJ:ZABEZPIECZANIE PRZEWOŻONEGO TOWARU PRZED ZNISZCZENIEM I USZKODZENIEM PODCZAS ZAŁADUNKU, WYŁADUNKU ORAZ TRANSPORTU:RÓWNOMIERNE UKŁADANIE ŁADUNKU NA PALETACH, SPECJALNYCH PODSTAWACH LUB KLOCKACH ZA POMOCĄ OBSŁUGIWANEGO POJAZDU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ

Wymagania inne:

UPRAWNIENIA: UDT II WJO LUB UDT I WJO

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 150 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Magazynier- operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2022-06-30