Oferta: Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Ogłoszenie numer: 4517895, z dnia 2021-04-22

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa wózka widłowego na wysokim składzie,
  • Transport palet w obrębie powierzchni magazynu za pomocą wózka widłowego,
  • Przeliczanie i kompletacja zamówień.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego na wysokim składzie,
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego,
  • Chęć podjęcia pracy oraz zaangażowanie podczas wykonywanej pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 16,65 zł/h netto.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Magazynier - Operator Wózka Widłowego
Firma: JUAN E.Szałańska Spółka Jawna
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-22