Oferta: Logistyk/magazynier

Logistyk/magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0380
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru; rozmieszczenie towaru na półkach sklepowych i w magazynie sklepu; przygotowanie dostaw i wydawanie towaru klientom z magazynu; zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.Praca zmianowa, weekendowa, ciężka fizycznie i w zmiennych warunkach atmosferycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: GOTOWOŚĆ DO PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM ORAZ W WEEKENDY
Uprawnienia: OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Logistyk/magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-04