Oferta: Kursant wydziału kadr i szkolenia (na czas trwania szkolenia)

Kursant wydziału kadr i szkolenia (na czas trwania szkolenia)
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0384
OBOWIĄZKI:
REALIZACJA ZADAŃ USTAWOWYCH STRAŻY GRANICZNEJ W TYM M.IN.- OCHRONA GRANICY PAŃSTWOWEJ,- KONTROLA RUCHU GRANICZNEGO, - KONTROLA LEGALNOŚCI POBYTU I ZATRUDNIENIA CUDZOZIEMCÓW,- WSPÓŁDZIAŁANIE Z INNYMI ORGANAMI I SŁUŻBAMIWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, WYŁĄCZNIE OBYWATELSTWO POLSKIE, NIEPOSZLAKOWANA OPINIA, NIEKARALNOŚĆ ZA PRZESTEPSTWO LUB PRZESTEPSTWO SKARBOWE, KORZYSTANIE Z PEŁNI PRAW PUBLICZNYCH, NIEUKOŃCZONE 35 LAT W DNIU PRZYJĘCIA DO SŁUŻBY Z ZASTRZEŻENIEM W STOSUNKU DO OSÓB OKREŚLONYCH W ART. 61 UST. 1 i 1A USTAWY Z DNIA 12 PAŹDZIERNIKA 1990 R. O STRAŻY GRANICZNEJ (DZ. U. Z 2017 R. POZ. 2365 ZE ZM.), UREGULOWANY STOSUNEK DO SŁUŻBY WOJSKOWEJSZCZEGÓŁY OFERTY DOSTĘPNE NA STRONIE INTERNETOWEJ MORSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ:https://www.morski.strazgraniczna.pl/MIEJSCE PRACY: ZASIĘG TERYTORIALNY MORSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Posiadanie obywatelstwa polskiego
Uprawnienia: Korzystanie z pełni praw publicznych
Uprawnienia: UREGULOWANY STOSUNEK DO SŁUŻBY WOJSKOWEJ
Uprawnienia: NIEPOSZLAKOWANA OPINIA
Uprawnienia: NIEKARALNOŚĆ

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 016 - 4 350 PLN

Stanowisko: Kursant wydziału kadr i szkolenia (na czas trwania szkolenia)
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-05