Oferta: Kucharz

Kucharz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0314
OBOWIĄZKI:
- obliczania foodcostów,- sporządzanie potraw,- znajomość obróbki ryb i owoców morza,- sporządzanie potraw z użyciem narzędzi, maszyn i urządzeń gastronomicznych,- obróbka surowców - wstępna, mechaniczna, termiczna,- utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy,- przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz HACCP,- obliczanie wartości energetycznej posiłków,- planowanie menu,- kontakty z dostawcami - wybieranie najlepszych produktów pod kosztem jakości i ceny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: PRACA POD PRESJĄ CZASU

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kucharz
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-01-29