Oferta: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Kucharz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0776
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami,- racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat,- dbanie o odpowiednią estetykę potraw,- utrzymanie porządku i higieny w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość dań kuchni orientalnej, składników oraz podstawowych receptur. Znajomość języka chińskiego do porozumiewania się z resztą personelu narodowości chińskiej jest mile widzina.

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 43 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Kucharz
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-04-21